Hakkımızda

       3 kuşaktır antika ve sanat aşkını mesleğe dönüştüren Hitit Antik ,  Bir Aile Şirketler Grubudur.

 Hitit Antik ;

      Mobilya imalatı ,tasarım , restorasyon , aydınlatma elemanlarının tasarımı ve imalatı , antika alım , satımı , müzayede organizasyonu ve ekspertizi , aksesuar ithalatı ve imalatı ile eski tarihi konak , özel müze , kültür merkezi , ev , ofis , butik otel ve restaurant proje tasarımı ve uygulaması yapmaktadır.

      Yıkılmaya yüz tutmuş binaların , konakların ,hanların yeniden içlerinin yaşama döndürüldüğü bu günlerde , firmamız bu tarz eski yapıların , geçmişinde ki orijinal haline sadık kalarak ; mobilyalarını ,aydınlatmalarını , perde ve tekstil ürünlerini kısaca tüm ihtiyaçlarını , mimar , içmimar , iç dekorasyon ve restorasyon uzmanı ekibimizle , ''Yeniden Yaşanır''  hale getirip , ülkemize eser kazandırmada yardımcı olmaktadır.

      Hitit Antik , Ankara Kalesi eteklerinde bulunan üç mağazası ve Ankara Sitelerde bulunan restorasyon atölyesi ile geniş ürün seçenekleri sunarak , eski yapıların iç tefrişatı konusunda uzman , sürekli kendini geliştiren ekibiyle yaşadığı mekanı 'Sanat Eserine'' dönüştürmek isteyenler için özel imalatları ve projeleri hayata geçirmektedir.

     3. kuşak olarak sanat eseri alım , satım ve ekspertiz hizmeti sunarak , konusundaki uzman ve tecrübeli danışman kadrosuyla , ülkemizde sanat eseri alım satım konusunda koleksiyonerlere hizmet vermektedir.

      Tecrübeli uzman danışman ve teknik ekibiyle hem ülkemiz antika kültürüne katkı sağlayıp hemde geleceğin antikalarını kendi atölyemizde üretip sanatın tarihini yazıyoruz. Tüm dünyaya en büyük markaların eserlerini satarken , kendi tarihimizi sizlerle buluşturuyoruz.

 

HİTİT ANTİK